Domates Diyeti ile Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Domates diyeti ile bir ayda tam 10 kilo verin. İşte efsanevi domates diyetinin tarifi ve gün gün neler yenmesi gerektiği diyet listesi.

İçerikleri

Domates diyeti ile ayda 10 kilo verdiren diyet listesi programında domates öne çıkar. Domates besin değeri açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Sebzeler ile yapılan diye programlarında genellikle tercih edilen ve herkes için her öğünde yer alabilen özel bir sebzedir. Fakat özellikle mevsiminde tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Kış mevsiminde değil de yaz mevsiminde tüketimine ağırlık verebilirsiniz. Böylelikle doğal besin değerinden faydalanabilir ve sağlığınızı koruyabilirsiniz. Yaz günlerinin geldiği bugünlerde zayıf olmak ve fit bir vücuda sahip olmak herkesin dilediğidir. Domates diyeti ile ayda 10 kilo verdiren diyet listesi ile sizlerde formunuza kavuşabilirsiniz.

Domates diyeti ile ayda 10 kilo verdiren diyet listesi, uygulama günlerine göre zayıflama sayısı bulunur. Örneğin 5 gün uygularsanız, 5 kilo verebilirsiniz. Ya da 3 gün de 3 kilo vermeniz mümkündür. Yaklaşık bir ay içinde de 10 kilo garanti olarak bizlere sunar. Fakat öncelikle belirtmek istiyoruz ki sağlık sorununuz varsa, önce doktora görünmeniz gerekir. Obezite önemli ve ciddi bir rahatsızlıktır. Bu nedenle doktor kontörü gerekir. Hiçbir şekilde sağlığınızı riske atmamanız ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi tavsiye ediyoruz.

Domates Diyeti ile Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Bir ay içinde sizlere, 10 kilo verdirecek olan domates diyeti ile sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Uygulama aşamasında, iradenizi dikkate almalı ve tabii ki sağlığınızı riske atmamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Domates Diyeti

Domates diyeti ile ayda 10 kilo verdiren diyet tarifleri şöyledir:

Domates diyeti- 5 Günde 5 kilo Tarifi:

  1. Gün

Kahvaltı; muz ve üzüm hariç; portakal, şeftali, armut, karpuz, kavun gibi meyvelerden 1 adet, 1 adet domates, 1 adet salatalık. Malzemelerin hepsini doğrayarak salata hazırlayın. Ardından kahvaltıda tüketin. Öğle yemeği; 1 adet portakal, 1 haşlanmış yumurta, 1 kase ev yağsız yoğurt. Akşam yemeği; 2 adet domates, 1 salatalık ve küçük maruldan salata hazırlayın. 2 adet haşlama yumurta, 1 adet ince dilim ekmek ( tam buğday, tahıllı ya da kepekli),

2.Gün

Beş gün boyunca aynı kahvaltı uygulanacak. Öğle yemeği; 1 adet portakal, 1 haşlanmış yumurta, 1 kase yağsız yoğurt. Akşam yemeği; 125 gram et, 1 adet domates, 1 ince dilim ekmek, 1 adet portakal, 1 bardak şekersiz çay-kahve tercihe göre.

3.Gün

Öğle yemeği; 1 haşlanmış yumurta, 1 adet portakal, 1 kase yağsız yoğurt, 1 adet domates-1 adet salatalık-marul karışımı salata. Akşam yemeği; 125 gram et, 1 adet domates, 1 ince dilim ekmek, 1 portakal, 1 bardak şekersiz çay-kahve.

4.Gün

Öğle yemeği; 1 dilim ekmek, 125 gram peynir, 1 domates. Akşam yemeği; 125 gr haşlanmış et, 2 adet domates, 1 elma, 1 dilim ekmek.

  1. Gün

Kahvaltı; 200 gr et ya da balık. 1 adet domates, 1 dilim ekmek. Akşam yemeği; 1 tabak haşlanmış havuç, bezelye ya da patates yemeği.

Domates diyeti ile ayda 10 kilo verdiren diyet listesi şöyledir:

  • Gün

Kahvaltı; 2 dilim tost ekmeği, 1 elma. Ara öğün; 1 kase yağsız yoğurt, 1 adet salatalık.

16:00 civarında; 1 adet muz

19:00’da 1 kase domates ve salatalık.

  • Gün

Kahvaltı; 1 Kase yoğurt ve müsli

Ara öğün; 1 dilim peynir, 1 adet haşlanmış patates.

16:00’ 1 adet muz

19:00’da 1 kase domates-salatalık

  • Gün

Kahvaltı; 1 adet elma, 1 adet muz

Ara öğün; tavuk suyu çorbası.

16:00’da badem- 10 adet

19:00’da 1 kase domates-salatalık

  • Gün

Kahvaltı; badem- 10 adet

Ara öğün; 1 kase yoğurt, 1 adet salatalık  ve domates

16:00’da 300 gram meyve

19:00’da 1 adet domates, salatalık

  • Gün

Kahvaltı; 3 çeşit meyveden oluşan meyve salatası. 350 gram.

Ara öğün; 1 dilim peynir, 1 haşlama patates

16:00’da 1 adet elma

19:00’da 1 adet domates, salatalık

Domates diyeti ile ayda 10 kilo verdiren diyet listesi, 5 gün boyunca bu şekilde uygulanır. 6 ve 7. Günlerde diyet programına uyulmaz. Kişi normal yemek düzenine geri dönebilir. Fakat tabii ki aşırı ve yoğun bir şekilde yemek yememelidir. Yaklaşık bir ay sonra 10 kilo vereceği belirtilmektedir. Fakat belirtmek isteriz ki obezite rahatsızlığınız varsa, doktor kontrolünde yapmanız daha ideal olacaktır.

Yazarı Takipte Kal!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz