Serdar Ortaç: Karımın Omzuna Elimi Atamıyorum

Serdar Ortaç, muhabirlerle yaptığı röportaj esnasında kendisi için trajikomik bir duruma değindi. Sürekli olarak insanların kendisinin yüzüne baktığını ve artık ne giydiğiyle ilgilenmediğini fark ettiğini belirten Ortaç, sevgilisiyle ilgili düşünceleri için de açıklamalarda bulundu. Karımın omzuna elimi atmayı çok isterdim fakat bir türlü atamıyorum, kız 1,77 cm ve benden çok uzun. Yürürken elimi atma hissini yaşamayı çok istiyorum keşke böyle bir şey mümkün olsa diyen Ortaç, bu açıklamalarıyla muhabirleri de kırdı geçirdi.

“Boyum Kısa Olduğu İçin Elimi Omzuna Atamıyorum”

Bugüne kadar en çok dert ettiği şey sorulduğunda hiç düşünmeden cevap veren Serdar Ortaç, boyuyla ilgili şikayetlerinin bulunduğu ve bu konu üzerinde çokça düşündüğünü açıkladı. Sevgilisiyle 7 yıldır birlikte olduklarını ve bu sürede onun Türkçe öğrendiğini fakat kendisinin bir türlü uzayamadığını şaka yollu bir şekilde ifade etti.

Boyunun kısa olmasıyla ilgili en çok içinde ukde kalan durumun ise, yürürken eşinin omzuna kolunu atamaması olduğunu açıkladı. Eşinin yaklaşık olarak 10 cm daha uzun olduğunu belirten, ayrıca topuklu giydiği durumda ulaşmasının imkansız hale geldiği bir durumla karşı karşıya kaldığını vurgulayan Ortaç, mutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

“Eşimin Boyu 1,77 cm”

Serdar Ortaç’ın yabancı uyruklu eşi Chloe, Türkiye’de yaşamını sürdürdüğü 7 yıllık sürede yenge olarak tanınıyor ve her Türkçe kelimeyi anlayacak şekilde kendini geliştirdi. Bu yönünden son derece memnun olduğunu belirten Ortaç, sadece kendisinin onun için yeterli boya sahip bir eş olamaması nedeniyle üzgün olduğunu açıkladı. Bu durumun eşi için büyük bir sorun olmadığını fakat özellikle düşündüğünde tek özendiği durumun, çiftlerde erkek tarafından eşin omzuna kolun atıldığı sahne olduğunu gülerek anlattı.

0 Paylaşımlar

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam