Özcan Deniz ve Feyza Aktan El Ele Görüntülendi

Boşandıklarını duyuran Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, özellikle çocuklarının bulunuyor olması nedeniyle uzun süredir bir araya gelmeye devam ediyor. Ayrılmaları ve hayatlarına farklı yollarda devam etme kararı almaları, birbirlerini üzmeden verdikleri kararın arkasında duracak olmaları nedeniyle son derece büyük bir olgunluk olarak görülüyordu. Geçen gün ortaya çıkan fotoğraf, binlerce hayran tarafından özellikle çiftin aslında ayrılmadığıyla ilgili düşüncenin ortaya çıkmasına neden oldu.

Boşandılar Ama El Ele Geziyorlar

Çocuğun gezdirilmesi ve mutlu edilmesiyle ilgili bir zamanda çekilmiş fotoğraf olduğu öne sürülüyor olsa da, karede çocukları bulunmuyor. Evliliğin ve boşanma sürecinin yükünü henüz üstlerinden atamadıkları, halen birbirlerini sevdikleri ve bu nedenle el ele gezmeye devam ettikleri şeklinde genel bir görüş de bulunuyor. Hayranları ve sevmeyen kişileri tarafından yapılan yorumlar, magazin alemini ikiye bölmeye başladı.

Kişi insanlar tarafından, boşanma süreci gerçekleşmiş ve sonuçlanmış eski bir ilişki için tekrardan el ele gezmeyi gerektirecek bir durum oluşmasının mümkün olmayacağı belirtiliyor. Kimileri ise her ne kadar boşanmayla ilgili sonuca varılmış olsa da, eski günleri özledikleri ve tekrar birlikte olma hayali kurdukları, bu nedenle el ele tutuşmuş olabilecekleri savunuluyor.

Fotoğrafları Yoğun Tepkiyle Karşılandı

Fotoğrafı savunanlar tarafından neden savunulduğunun bilinmediği, aşırı tepki gösterenlerin ise neden aşırı tepki gösterdiğini bilmediğini belirten tarafsız bir kesim de bulunuyor. Bu kesin genellikle magazin dünyasında görülüyor olsa da, özellikle fotoğrafların ayrılığın sonrasında ortaya çıktığının kesinleşmesi ise her iki tarafın da birbirinden tamamen zıt görüşlere sahip olmasına neden oluyor. Onur Baştürk gibi isimler bu duruma hiç şaşırmadıklarını açıklarken, Ömür Gedik ise tekrardan evlenmeyeceklerini fakat oğulları nedeniyle böyle bir durumla karşılaşıldığı yönünde açıklamalarda bulundu.

0 Paylaşımlar

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam