Nur Fettahoğlu Nesrin Topkapı’ya Özendi

Nur Fettahoğlu, giydiği kendine has kıyafetiyle birlikte tepkilerin kurbanı oldu. Kısa süre önce çok farklı kıyafetlerle paylaşımlar yapmaya başlayan ünlü isim, flaş ışıklarının altında poz verdiği özel bir fotoğrafta, hayranları tarafından hiç beğenilmeyen bir kıyafet tercih etmiş olması nedeniyle çok sayıda yoruma maruz kaldı. Yorumlar genel olarak, güzelliğini kapatmak için özel olarak çaba sarf ettiğiyle ilgiliydi. Hiç beklemediği tepkileri aldığı görülen Fettahoğlu, fotoğrafla ve giydiği kıyafetlerle ilgili hiçbir açıklama yapmadı.

Nur Fettahoğlu’nun Fotoğrafına Tepki Yağdı

Nur Fettahoğlu tarafından giyilen kıyafette çok derin bir göğüs ve karın dekoltesi bulunurken, bikiniye benzer fakat çok daha salaş bir tasarıma sahip olan kıyafet için hiçbir olumlu yorum gelmedi. Kıyafeti beğenen kimse olmadığı gibi, kendisine ve vücut tipine yazık ettiğiyle ilgili çok sayıda kişi tarafından tepki mesajları gönderilmesi ise dikkat çekti. Nesrin Topkapı’ya benzetenler olduğu gibi, sanatçı tarafından özellikle kötü kıyafetlerin seçilerek giyildiğini söyleyenler dahi bulunuyor.

Nesrin Topkapı Kimdir?

TRT’nin ilk yıllarında kamuoyunda dansöz algısının tam olarak oturmasını ve her yaştan insan için izlenebilir hale gelmesini sağlayan ilk isim Nesrin Topkapı olmuştur. Giyim kuşamı, sahne kostümlerinin yapısı, yaptığı makyaj ve kıvrak stiliyle birlikte bir dönem herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyordu.

Özellikle güzel görünümü, erkekler tarafından TRT tarafından Nesrin Topkapı’nın programlarının heyecanla beklenmesine neden oluyordu. Dansın kraliçesi olarak tanımlanan ve bir çağın gelişmesinde son derece büyük bir etkiye sahip olan Topkapı, an itibariyle 68 yaşında ve hayatına İstanbul’da devam ediyor. 1951 doğumlu olan ünlü dansçı, televizyon şovlarının en çok ilgi gördüğü tek kanallı dönemde televizyona çıkma fırsatı bulmuş olmasıyla ülke genelinde hızlıca adını duyurmayı başardı.

0 Paylaşımlar

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam