Müge Anlı Sosyal Medyada Her Hafta Gündem Oluyor

Müge Anlı, 10 yıldan uzun süredir kayıpları bulan, cinayetlerin sır perdesini aralayan ve esrarengiz olaylardaki detayların ortaya çıkmasını sağlayan program yayıncısı olarak tanınıyor. Sosyal medyada son günlerin en çok konuşulan televizyoncularından bir tanesi haline gelmesini sağlayan program ise Güven Bana isimli yeni format oldu.

Hayranları tarafından Müge Anlı’nın bu programa son derece yakıştığı ve başarılı bir şekilde yönettiği yönünde yorumlar yapılıyor. Kendisiyle ilgili eleştirilerin bir hayli azaldığı bir program belirlenmiş olması sayesinde, karakterinden ödün vermeden rahatlıkla kontrol edebileceği bir yapım sergilemeyi başarıyor.

Güven Bana Yarışmasıyla Yeni Konsepte Geçiş Yaptı

Sosyal medyada özellikle İstiklal Marşı ile ilgili soruyu bilemeyen yarışmacılarla girdiği diyalog milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Ayrıca avukat bir yarışmacı tarafından, diğer yarışmacının çok daha fazla ihtiyacı olduğu belirtilerek butona basılmayacağıyla ilgili karar alınması ve bunun da diğer yarışmacıya açıklanması, duygu dolu anlar yaşatmıştı. Avukatın bu davranışı karşısında gözleri dolan Müge Anlı, programda pek çok yarışmacıyı hem destekleyen hem de eleştiren yorumlarıyla ön plana çıkıyor.

Basit Soruları Bilemeyen Yarışmacılara Kızıyor

Müge Anlı, sosyal medyada sürekli olarak gündemde olmasını sağlayan videoları ve özel kesitleriyle birlikte son dönemin en çok konuşulan televizyon programcılarından bir tanesi oldu. Özellikle Güven Bana isimli yarışmada karşılaştığı durumlar, her yarışmacının mutlaka bilmesi gerektiğini düşündüğü konularda fikir yürütemeyen yarışmacılara söyledikleriyle gündemde bulunuyor.

Yarışmacıların programa katıldığına pişman olmasını sağlayacak kadar üzerlerine gidiyor olması, özellikle bilgisiz kişilere karşı bu tarz davranışların revaçta olduğu sosyal medyada da yoğun ilgi görüyor. Bugüne kadar kendisiyle ilgili sadece programın ilk bölümü yayınlanmadan önce bir eleştiri yapılmış olsa dahi, günümüzde kötü yönettiğiyle ilgili yorumlar bulunmuyor.

0 Paylaşımlar

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam