Merve Özbey Doğum Gününde Soruları Yanıtladı

Çok sayıda hayranına her yıl yeni eserler üretmeye devam eden Merve Özbey, geçtiğimiz gece 31 yaşına girdi. Yeni yaşına yakın arkadaşlarının yanı sıra sevgilisi Kenan Koçak ve basın mensuplarının yer aldığı, Alaçatı’daki bir mekanda girmeyi kararlaştırdı. Pastasını üflemeden önce soruları yanıtlayan Özbey, üfledikten sonra ise sevgilisine sarılarak duygusal anlar yaşadı.

“Kenan İle Evlenmeyi Düşünüyoruz”

Merve Özbey tarafından Kenan Koçak birlikteliğiyle ilgili sorulan sorularla ilgili detaylı ve net cevaplar verilmesi üzerine hayranları çok mutlu olduklarını, yorumlarıyla belli ettiler. Binlerce kişi tarafından takip edilen Kenan Koçak ile Merve Özbey birlikteliği, yakın bir zamanda nikahla sonuçlanma ihtimali son derece yüksek olan birliktelikler arasında gösteriliyordu.

31 Yaş gününde Özbey’e sorulması üzerine, ünlü sanatçı tarafından herhangi bir kaçamak cevap verilmesi yerine direkt olarak “Evlenmeyi düşünüyoruz” yanıtı yoğun ilgi gördü. Mekandaki herkes tarafından alkış alan bu yanıtın ardından, basın mensupları tarafından bu pasta kesme işleminin düğünün bir provası niteliğini taşıyıp taşımayacağı sorusu da iletildi. Bu soruya da Merve Özbey tarafından eğlenceli bir dille ve kahkahalar eşliğinde umarım, olabilir şeklinde yanıt verildi.

Güzel Şarkıcı Alaçatı’da 31 Yaşına Girdi

Merve Özbey, geçtiğimiz gece basın mensuplarının ve yakın arkadaşlarının davetli olduğu özel bir mekanda yaptığı kutlamayla saatler boyu eğlendi. Şarkıcının, sevgilisi Kenan Koçak’ın ve en yakın arkadaşlarının davetli olduğu mekanda ayrıca bir süreliğine basın mensupları tarafından sorulan sorular da yanıtlandı. Son dönemin popüler isimlerinden biri haline gelen Özbey, çıkardığı albümlerle ulaştığı kitlenin her geçen gün geliştiğinin ve büyüdüğünün farkında olduğunu belirtti. En son albümü için ise çok fazla uğraş sarf ettiğini ve bu albümün kendisi için göz bebeği niteliği taşıdığını ifade etti.

0 Paylaşımlar

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam