Mehmet Ali Erbil’den Sevindiren Gelişme

235 gün boyunca aralıksız olarak hastanede yatar halde tedavi olan ünlü isim Mehmet Ali Erbil sonunda taburcu olarak normal yaşama dönmeye başladı.

Hastalığı için tedavisi uzun süre sürdürülen Erbil sevenlerini korkutmuştu. Ancak sevindiren taburcu olma haberi gecikmedi. Taburcu olmasının ardından ilk kez dışarıda yemek yerken görüntülenen şovmenin son durumunun iyi olduğu görüldü. İşte tüm detaylar…

Ekranların Gülen Yüzü

Uzun yıllardır sunduğu TV programları ile herkesi güldüren Mehmet Ali Erbil’in sağlık sorunları herkesi üzmüştü. Bu sağlık sorunları için sekiz buçuk ay boyunca hastanede yatan şovmen herkesi korkutsa da iyi olduğu söylenerek taburcu edilmişti. Neşeli halleri özlemle beklenen Erbil boğazda balık yerken görüntülendi. Boğaza karşı yemek yerken espri yapmayı ihmal etmeyerek eski günlerine geri dönen sanatçı etrafındakileri güldürmeyi yine başardı. Bu anları kameralara yansıyan Erbil son derece formunda bir şekilde göründü.

Bugünüme Çok Şükür

Yaşadığı sağlık problemi ve tedavi sürecinden yeni çıkan Mehmet Ali Erbil sürece dair değerlendirmelerini paylaştı. Konuşmasında konuya dair şu sözleri dile getirdi;

‘’ Yaşadığım bu süreç bana birçok şeyin kıymetini hatırlattı. Uzunca bir süre tedavi altında olmanın psikolojisi çok farklıydı. Hamd olsun ki bugünlerime geri döndüm. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha deneyimlemiş oldum. Dokuz aya yakın süren bu süreci atlattığım için çok mutluyum. Bunun tadını çıkarmak için boğaza gelip balık yemek istedim. Sevenlerime ve sevdiklerime bu süreçte yanımda oldukları için, bana dua edip iyi dileklerini ilettikleri için ayrıca teşekkür ediyorum.’’ Diyerek sözlerine son verdi.

0 Paylaşımlar

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam